ASN HAKR Brno – autoboxy a střešní nosiče kol i lyží Ostrava

Získejte prostor s našimi autoboxy

Jsme česká firma s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti výroby střešních nosičů. V naší široké nabídce naleznete střešní nosiče kol, nosiče lyží i nosiče na tažná zařízení pro všechny typy vozů. Dodáváme také autoboxy. Navštivte naše prodejny v Brně, Praze a Ostravě a získejte nový prostor.

  • Vítkovická 3276/2a
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Střešní nosiče a nosiče kol nebo lyží

Naše společnost se specializuje na výrobu střešních nosičů na všechny typy vozů. Díky našim nosičům můžete rychle vyrazit na dovolenou či za sportem nebo stěhováním, aniž byste museli řešit nedostatek prostoru. Naše výrobky vám zpříjemní práci i volný čas.

Aby naše nabídka byla kompletní, dodáváme také střešní nosiče kol nebo lyží. Naše hliníkové střešní nosiče kol spolehlivě upevní každý typ cyklistického kola, aniž byste je museli cestou kontrolovat či dotahovat. Vždy si vyberete takový druh, který bude vyhovovat vašim potřebám. Stejně tak vám nabízíme i celokovové nebo hliníkové nosiče lyží, s nimiž vyrazíte na dovolenou raz dva.

Autoboxy

Nejste sportovní nadšenec a raději si na dovolenou vyrazíte k moři? Nebo jen potřebujete v rámci zaměstnání přesouvat větší objem zboží? Vyhovíme i vám. Naše střešní autoboxy představují elegantní způsob, jak zvětšit zavazadlový prostor.

Můžete do nich dát lyže, stany, spacáky, deky, nafukovací hračky i oblečení. Naše autoboxy svůj obsah spolehlivě ochrání před sněhem, deštěm i špínou.  Proč byste se v autě měli mačkat, když je řešení tak jednoduché pro všechny typy vozů.

Ukázat nabídku autoboxů

Nosiče na tažné zařízení

Máte střechu obsazenou a potřebujete získat ještě více prostoru? Nebo prostě nechcete například kolo vozit na střeše vozu? Vyzkoušejte naše nosiče na tažná zařízení. Jejich vysoká variabilita vám umožní přepravit prakticky cokoliv, na co si jen vzpomenete. Převezte na chatu hned několik kol, lehkou motorku pro syna, autobox za vozem nebo vysloužilou ledničku. Fantazii se meze nekladou.

Ke všem našim výrobkům dodáváme samozřejmě i náhradní díly a všechny naše výrobky mají potřebné atesty.  A tak nám nezbývá než popřát šťastnou cestu.

Napište nám

Povinná pole