ASN HAKR Brno – Autoboxy a střešní nosiče kol i lyží

Získejte prostor s našimi autoboxy

Jsme česká firma s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oblasti výroby střešních nosičů. V naší široké nabídce naleznete střešní nosiče kol, nosiče lyží i nosiče na tažná zařízení pro všechny typy vozů. Dodáváme také autoboxy. Navštivte naše prodejny v Brně, Praze a Ostravě a získejte nový prostor.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 544 224 329
fax:
+420 544 229 425
e-mail:
hakrbrno@hakrbrno.cz
web:
www.hakrbrno.cz
  • Štefánikova 413
  • Újezd u Brna
  • 664 53
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Střešní nosiče a nosiče kol nebo lyží

Naše společnost se specializuje na výrobu střešních nosičů na všechny typy vozů. Díky našim nosičům můžete rychle vyrazit na dovolenou či za sportem nebo stěhováním, aniž byste museli řešit nedostatek prostoru. Naše výrobky vám zpříjemní práci i volný čas.

Aby naše nabídka byla kompletní, dodáváme také střešní nosiče kol nebo lyží. Naše hliníkové střešní nosiče kol spolehlivě upevní každý typ cyklistického kola, aniž byste je museli cestou kontrolovat či dotahovat. Vždy si vyberete takový druh, který bude vyhovovat vašim potřebám. Stejně tak vám nabízíme i celokovové nebo hliníkové nosiče lyží, s nimiž vyrazíte na dovolenou raz dva.

Autoboxy

Nejste sportovní nadšenec a raději si na dovolenou vyrazíte k moři? Nebo jen potřebujete v rámci zaměstnání přesouvat větší objem zboží? Vyhovíme i vám. Naše střešní autoboxy představují elegantní způsob, jak zvětšit zavazadlový prostor.

Můžete do nich dát lyže, stany, spacáky, deky, nafukovací hračky i oblečení. Naše autoboxy svůj obsah spolehlivě ochrání před sněhem, deštěm i špínou.  Proč byste se v autě měli mačkat, když je řešení tak jednoduché pro všechny typy vozů.

Ukázat nabídku autoboxů

Nosiče na tažné zařízení

Máte střechu obsazenou a potřebujete získat ještě více prostoru? Nebo prostě nechcete například kolo vozit na střeše vozu? Vyzkoušejte naše nosiče na tažná zařízení. Jejich vysoká variabilita vám umožní přepravit prakticky cokoliv, na co si jen vzpomenete. Převezte na chatu hned několik kol, lehkou motorku pro syna, autobox za vozem nebo vysloužilou ledničku. Fantazii se meze nekladou.

Ke všem našim výrobkům dodáváme samozřejmě i náhradní díly a všechny naše výrobky mají potřebné atesty.  A tak nám nezbývá než popřát šťastnou cestu.

Výběr z našich produktů

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce